NARZĘDZIA CYFROWE DLA DOROSŁYCH

Od 2020 roku w ramach projektu Latarnicy 2020 przeszkoliliśmy ponad 300 osób w zakresie e-usług publicznych i bezpieczeństwa w sieci oraz w zakresie korzystania z narzędzi cyfrowych w różnych aspektach życia. Uczestnicy poznawali platformy do poszukiwania pracy w sieci, tworzenia stron internetowych czy grafik.

ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Fundacja Wspomagania Wsi zaprosiła nas do współpracy w szkoleniach ABC Przedsiębiorczości dla mieszkańców wsi i małych miast - zrealizowaliśmy 4 szkolenia dla ponad 60 osób dorosłych

Masz Głos

W ramach Akcji Masz Głos szkolimy mieszkańców wsi i małych miast w zakresie partycypacji społecznej, promujemy proaktywne postawy obywatelskie. Organizujemy wizyty studyjne dla innych organizacji, zachęcamy do tworzenia ciał doradczych i partnerstw.

Praktyki i staże

Od 2019 roku jesteśmy Przedsiębiorstwem Społecznym -  organizujemy praktyki oraz staże dla osób młodych i dorosłych pozostających bez pracy. Uczymy w praktyce koszystania z narzędzi cyfrowych,  zarządzania projektami, prowadzenia procesu rekrutacji i promocji. Nasi stażyści w praktyce prowadzą biuro Fundacji.

Rozumiem Szczegóły