zapraszamy na turnus sportowo-edukacyjny

Ferie zimowe w polanicy zdrój

Zaczynamy zapisy na zimowy turnus sportowo-edukacyjny w Polanicy Zdrój!! Realizujemy z dziećmi program profilaktyki "Dobrze, że jesteś - Uwierz w siebie!" wzmacniający poczucie własnej wartości oraz pokazujący metody pozytywnej komunikacji. Link rekrutacyjny

informacje ogólne:

Cena 1400 zł zawiera:
- transport autokarem
- bilety wstępów
- 6 noclegów DWD GREEN REST
- pełne wyżywienie (4 posiłki),
- opiekę wykwalifikowanej kadry

W programie m.in.:
✳️ wycieczka do Muzeum Ziemi Kłodzkiej- plus warsztaty
✳️wycieczka do Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju z tworzeniem własnej zabawki
✳️wyjście na kręgle i na basen do Polanica Resort SPA
✳️karaoke, dyskoteka
✳️ warsztaty rozwojowe
✳️warsztaty plastyczne
✳️zabawy i gry integracyjne

terminy

Mamy tylko 40 miejsc w I turnusie i 45 w II turnusie:
turnus 1 - 11- 17.02.2024
turnus 2 - 17- 23.02.2024

dotkowo opcjonalnie:

✳️Dla chętnych zorganizujemy naukę jazdy na nartach.

01 grudnia 2023

Zimowe ferie z Fundacją Pięknolesie w Polanicy Zdrój

3️⃣...2️⃣....1️⃣..... START
✳️Dla chętnych zorganizujemy naukę jazdy na nartach.
W programie m.in.:
✳️ wycieczka do Muzeum Ziemi Kłodzkiej- plus warsztaty
✳️wycieczka do Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju z tworzeniem własnej zabawki
✳️wyjście na kręgle i na basen do Polanica Resort SPA
✳️karaoke, dyskoteka
✳️ warsztaty rozwojowe
✳️warsztaty plastyczne
✳️zabawy i gry integracyjne
Cena 1400 zł zawiera:
- transport autokarem
- bilety wstępów
- 6 noclegów DWD GREEN REST
- pełne wyżywienie (4 posiłki),
- opiekę wykwalifikowanej kadry
Mamy tylko 40 miejsc w I turnusie i 45 w II turnusie:
turnus 1 - 11- 17.02.2024
turnus 2 - 17- 23.02.2024
Zapisy według kolejności zgłoszeń do wyczerpania miejsc w turnusach !
Opłata rekrutacyjna 200 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca dla Waszego dziecka (opłata ma charakter bezzwrotny i nie dotyczy uczestników, którzy udokumentują trudną sytuację życiową)
Prosimy oczekiwać na zwrotnego maila z informacją o zakwalifikowaniu się dziecka, w którym wysyłamy kartę rekrutacji!
Rekrutacja trwa do 10 STYCZNIA - Decyduje kolejność zgłoszeń‼️‼️

04 kwietnia 2023

Wiosenna edycja nauki pływania z Fundacją Pięknolesie trwa!

Nasze kursy pływania🌊 z edycji na edycję zabierają na pokład coraz większą liczbę dzieci chcących nauczyć się pływać oraz udoskonalić już nabyte umiejętności.🧒👨

Cieszymy się, z licznego udziału Państwa dzieci w nauce pływania, które zwiększa ich bezpieczeństwo nad wodą. Dziękujemy instruktorom oraz młodszym ratownikom WOPR za przekazaną wiedzę doskonaląca nasze umiejętności oraz świetną zabawę.

Nasze zajęcia z nauki pływania odbywają się w sobotę i niedzielę.

Zadanie dofinansowane przez Gminę Żary.

1 kwietnia 2023

Praca wre!

Pracujemy nad naszymi kursami pływania 💪💪 Wolontariusze i ratownicy Wopr Żary oraz kadra Fundacja Pięknolesie podczas dzisiejszego spotkania warsztatowego na temat komunikacji i informacji zwrotnej! Było wesoło, było pracowicie, było przyjemnie. Do zobaczenia za miesiąc ☺️🙋

29 marca 2023

Dobre wieści

Dobre wieści z Urzędu Marszałkowskiego 🙂 😍Po raz kolejny nasi seniorzy będą wspólnie z seniorami z Gminy Niegosławice organizować Dzień Seniora i brać udział w szkoleniach. Kwota wsparcia to 8000 zł!!

17 marca 2023

#KręciNasRecykling

Fundacja Pięknolesie we współpracy ze szkołą w Sieniawie Żarskiej startuje w drugiej edycji ogólnopolskiej kampani Kręci Nas Recykling,
Zaplanowaliśmy akcję sprzątania terenu wokół szkoły, cmentarza, kościoła i boiska wielofunkcyjnego w centrum wsi 🚮👨‍👩‍👧‍👦

Zainteresowanych wsparciem zapraszamy w dniu 12 kwietnia 2023 od godziny 10.00

FaniMani

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.
2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki
To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!
3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)
Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.
Rozumiem Szczegóły